Spacer z GPS

Zapraszamy Państwa do skorzystania z turystycznej nawigacji GPS NAVIGO TOUR WOLIN - UZNAM działającej na telefonach komórkowych z systemem Windows Mobile oraz na większości przenośnych urządzeń do nawigacji typu PDA i PND. Użytkownik może pobrać program ze strony internetowej i wgrać do pamięci swojego urządzenia.

Możecie Państwo zachować swoją starą nawigację, a na Wolinie i na Uznamie używać NAVIGO. Nawigacja GPS NAVIGO TOUR WOLIN - UZNAM przeznaczona jest wyłącznie dla gmin Świnoujście, Międzyzdroje i Wolin. W programie zostało opisanych komunikatami krajoznawczymi fascynujących 30 miejsc.

Na terenie zobrazowanym na mapie możliwa jest w pełni funkcjonalna nawigacja. Navigo prowadzi kierowcę podobnie jak każda nawigacja samochodowa oferując jednak unikalną treść turystyczną. System nawigacji został zaprogramowany tak, by prowadził jedną z pięciu wybranych tras tematycznych. Jeżeli nie zmienią Państwo kolejności odwiedzanych miejsc, to NAVIGO poprowadzi automatycznie z Państwa kwatery do pierwszego punktu trasy.

Navigo posiada szereg funkcji planowania trasy, które umożliwią stworzenie przez każdego użytkownika własnej trasy przejazdu uwzględniającej tylko wybrane punkty. Możecie Państwo wyznaczać trasy najkrótsze, najszybsze oraz trasę "optymalną" łączącą wybrane punkty. System poda orientacyjny czas przejazdu oraz godzinę dotarcia do celu. Na całym przedstawionym obszarze mogą Państwo wyszukać hotele, stacje benzynowe, serwisy samochodowe oraz inne punkty ważne dla Państwa.

Zapraszamy do zwiedzania wysp Wolin i Uznam przy pomocy GPS

 

pobierz program 

 

 


Instrukcja obsługi:

W folderze NAVIGO9_Trasa_WolinUznam znajduje się folder o nazwie NAVIGO. Wystarczy skopiować ten folder na kartę pamięci lub na pamięć wewnętrzną urządzenia z systemem Windows Mobile lub Windows CE. System sam rozpozna NAVIGO. W przypadku problemów z instalacją proszę wejść na stronę http://www.navigo.pl/wsparcie -> POMOC TECHNICZNA

Sprawdź, czy Twój problem nie znajduje się na liście najczęściej zadawanych pytań,
jeśli tak – zapoznaj się z podanym rozwiązaniem i zastosuj je.

Zadzwoń na naszą infolinię: 022 58 51 787
Infolinia jest czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 15.00

Skontaktuj się poprzez e-mail: navigo@navigo.pl.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.