Propozycje tras


1. Trasa Historyczna

punkty widokowe: 19

Trasę Historyczną polecamy osobom zainteresowanym dziejami regionu. Początek, to czarujące okolice najdłuższego w Polsce falochronu przy ujściu Świny do Zatoki Pomorskiej.

Więcej >>


2. Trasa Międzyzdroje - Lubin

punkty widokowe: 10

Jeżeli chcecie Państwo wypróbować Navigo podczas krótkiej, dwudziestokilometrowej zaledwie, wycieczki to najlepiej wybrać się na trasę z Międzyzdrojów do Lubina. Wycieczka rozpoczyna się w dowolnym miejscu, ale najpierw system zaproponuje Państwu spacer na Kawczą Górę.

Więcej >>


3. Trasa Różnorodności Biologicznej Wysp Wolin i Uznam

punkty widokowe: 12

Trasa Różnorodności Biologicznej Wysp Wolin i Uznam licząca około 95 kilometrów to znakomity sposób by poznać, dlaczego ten teren jest tak niezwykle cenny przyrodniczo.

Więcej >>


4. Trasa Wolińska

punkty widokowe: 10

Szanowni Państwo, zapraszamy do odwiedzenia terenów gminy Wolin. Jeśli zdecydują się Państwo na podróż tą trasą, to najpierw zaprowadzimy Państwa prosto w... las! Z nami dotrzecie bez błądzenia nad urocze leśne kąpielisko.

Więcej >>


5. Trasa po Świnoujściu

punkty widokowe: 11

Szanowni Państwo, mogło by się wydawać, że trasa o długości 47 bez mała kilometrów jest nieco zbyt długa jak na Świnoujście. Otóż tak nie jest. Świnoujście to jedyne w Polsce miasto położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) małych, niezamieszkanych wysepkach.

Więcej >>